TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Date Night

\"\"

\”20th Century Fox\” un režisors Shawn Levy(\”Night At The Museum\”, \”Night At The Museum: Battle of the Smithsonian\”) piedāvā jaunāko asa sižeta romantisku komēdiju \”Date Night\” ar lielisku aktieru ansambli galvenajās lomās. Filmas pirmizrādi ASV kīnoteātros demonstrēs 2010. gada aprīļa sākumā.

Jaunākā filma “Date Night”
Režisors: Shawn Levy
Žanrs: asa sižeta, romantika, komēdija
Aktieri: Steve Carell, Tina Fey, Mark Wahlberg, James Franco, Leighton Meester, Common, Taraji Henson, Kristen Wiig, Ray Liotta, Mila Kunis, Mark Ruffalo, William Fichtner, Olivia Munn
Izlaiduma gads: 2010

Kāds precēts pāris, lai izbēgtu no ikdienas rutīnas, mēdz dažādot savus vakarus gan dodoties kopīgās vakariņās, gan apmeklējot kino. Kādu vakaru viņi ierodas restorānā un, lai tiktu pie galdiņa, samelo par savu uzvārdu, lai tiktu pie cita rezervācijas. Tā izrādās nopietna kļūda, jo ļaudīm, kam vajadzēja sēdēt pie šī galda, uz pēdām ir sliktie puiši. Randiņš tiešām izvēršas piedzīvojumiem bagāts, jo nu abiem nu jāliek lietā attapība un humora izjūta, lai izbēgtu no noziedznieku nagiem un atklātu par ko īsti abi tiek turēti aizdomās.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 balsis, vidējais: 4.5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

Trackbacks

There are no trackbacks