TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Did you hear about the Morgans?

\"\"

\”Columbia Pictures\” sadarbībā ar \”Castle Rock Entertainment\” un režisors, scenārija autors Marc Lawrence piedāvā jaunāko romantisko komēdiju \”Did you hear about the Morgans?\” ar lielisku aktieru tandēmu Hugh Grant un Sarah Jessica Parker galvenajās lomās. Filmas pirmizrādi ASV kīnoteātros demonstrēs 2009. gada decembra vidū.

Jaunākā filma “Did you hear about the Morgans?”
Režisors: Marc Lawrence
Žanrs: romantika, komēdija, drāma
Aktieri: Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Sam Elliott, Mary Steenburgen, Elisabeth Moss, Michael Kelly, Wilford Brimley
Izlaiduma gads: 2009

Morganu pārim dzīve ir visnotaļ veiksmīga – viņi dzīvo Manhetenā, kāpj pa karjeras kāpnēm, taču viņu laulība ir uz izjukšanas robežas. Kādu vakaru abi kļūst par slepkavības lieciniekiem un izmekētāji pēc liecību uzklausīšanas, iesaka viņiem liecinieku aizsardzības programmu. Lai glābtu savas dzīvības, Morgani no spožās lielpilsētas spiesti doties uz mazpilsētiņu Vaiomingā, kur sākas neierasta, no urbanizētās vides un sadzīves atšķirīga dzīve. Vai tā ko mainīs viņu attiecībās?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā: