TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Fast & Furious (2009) (Fast & Furious 4)

Filmas \”The Fast and the Furious\” ir sagaidījusi jaunāko turpinājumu, nu jau ceturto filmu, uz ekrāniem atkal redzēsim Vin Diesel, kurš bija redzams tikai pirmajā sērijā un Paul Walker, kurš spēlēja galveno lomu gan pirmajā, gan otrajā sērijā.

Jaunākā filma “Fast & Furious”
Režisors: Justin Lin
Žanrs: Asa sižeta, piedzīvojumi, trilleris, sports
Aktieri: Paul Walker, Vin Diesel
Izlaiduma gads: 2009

Noziedzība atgriezusies Los Andželosas ielās un tas atkal apvieno abus galvenos varoņus Dom Toretto (Diesel) un Brian O\’Conner (Walker), lai kopīgiem spēkiem atgriebtos abu ienaidniekam. Kad noziegums liek bijušajam ieslodzītajam, tagad bēglim Doms Toreto (Diesel) atgriezties Losandželosā, viņš saduras ar aģentu Braienu (Walker) un viņu senās domstarpības uzliesmo no jauna. Taču kad abi nonāk aci pret aci ar kopīgu ienaidnieku, viņiem nākas noslēgt pamieru un apvienot spēkus, lai uzveiktu pretinieku. Aplaupot konvoju, rokot tuneļus un tā šķērsojot robežas, abi atrod ideālu veidu, kā atriebties, izbaudot ātruma priekšrocības un robežas.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 balsis, vidējais: 4.6 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

Trackbacks

There are no trackbacks