TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Harry Potter and the Half-Blood Prince (Harry Potter 6)

\"\"\"\"\"\"

Ir patīkama ziņa Harija Pottera faniem un ne sevišķi patīkama ziņa, patīkamā – ir uzfilmēta sestā pēc skaita filma par jaunā burvja un viņa draugu piedzīvojumiem, bet ne sevišķi patīkamā – pirmizrāde pārcelta uz 2009 vasaru.

Jaunākā filma “Harry Potter and the Half-Blood Prince”
Režisors: David Yates
Žanrs: piedzīvojumi, pasaka
Aktieri: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint
Izlaiduma gads: 2009

Pēc Lorda Voldemorta atgriešanās jaunie burvji – Harry Potter, Ron Weasley un Hermione Granger saskarās ar jaunām problēmām un draudiem. Voldemorta vara turpina plesties plašumā un aizvien vairāk ietekmēt burvju pasauli. Arī Cūkkārpas Raganu un burvju arodskolā vairs nav agrākā miera sajūtas un pārliecības. Harijam ir aizdomas, ka briesmas viņam uzglūn ne tikai aiz skolas sienām, bet arī pašā skolā, taču Dumidors ir vairāk norūpējies par Harija sagatavošanos pēdējai cīņai, kura tuvojas ar katru dienu. Pa to laiku, Cūkkārpai ir uzbrucis vēl kāds neredzams ienaidnieks – audzēkņi kļūst aizvien pieaugušāki un viņu draudzībai pievienojas klāt arī mīlestība un jūtas vienam pret otru. Uz visu šo notikumu fona, visi ir aizmirsuši par kādu studentu, kurš ir nolēmis atstāt uz visiem neizdzēšamu iespaidu un atklāt sevī spēka tumšo pusi. Mīlestību var just gaisā uz katras soļa, taču Cūkkārpai tuvojas traģēdija, pēc kuras Raganu un burvju arodskola vairs nekad nebūs kā agrāk.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 balsis, vidējais: 4.68 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

Trackbacks

There are no trackbacks