TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!I Don\’t Know How She Does It

\"\"

Kinostudija \”The Weinstein Company\” un režisors Douglas McGrath(Oskara balvas nominācija par filmu \”Bullets Over Broadway\”) piedāvā jaunāko komēdiju \”I Don\’t Know How She Does It\” ar \”Sex and the City\” zvaigzni Sarah Jessica Parker galvenajā lomā. Filmas pirmizrādi ASV kinoteātros demonstrēs 2011. gada septembrī.

Jaunākā filma “I Don\’t Know How She Does It”
Režisors: Douglas McGrath
Žanrs: komēdija
Aktieri: Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan, Christina Hendricks, Greg Kinnear
Izlaiduma gads: 2011

Keita ir fondu biržas menedžre un divu bērnu māte. Atšķirībā no vīriešiem, kuri nespēj vienlaicīgi darīt divus darbus, Keita paspēj vienlaicīgi izdarīt simts darbus: nomainīt autiņus, pirkt un pārdot akcijas, noskaidrot attiecības ar vīru, atkauties no dumjā bosa un vēl daudz ko citu. Keitas dzīve — tā ir smieklīgu, neveiklu un nejēdzīgu situāciju savirknējums, kurās viņa nemitīgi iekļūst, cenšoties paspēt visu izdarīt. Lieliska komēdija, pēc kuras noskatīšanās daudzas sievietes aizdomāsies par to, ka arī viņu dzīvē nepieciešamas pārmaiņas, savukārt vīrieši paskatīsies uz savām draudzenēm no cita skatpunkta.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 balsis, vidējais: 4.83 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā: