TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!I Love You Phillip Morris

\"\"

Pavisam nesen uz lielajiem ekrāniem bija redzama Jim Carrey komēdija \”Yes Man\”, arī jaunākā komēdija ar Jim Carrey ir komēdijas žanra \”I Love You Phillip Morris\”, kur spēlēs tandēmā ar Ewan McGregor un abiem tas būs jauns ampluā. Viens no filmas producentiem ir slavenais Luc Besson. Filma balstīta uz patiesiem notikumiem.

Jaunākā filma “I Love You Phillip Morris”
Režisors: John Requa, Glenn Ficarra
Žanrs: komēdija
Aktieri: Jim Carrey, Ewan McGregor, Leslie Mann
Izlaiduma gads: 2009

Filmas stāsts par Steve Russell (Jim Carrey). Viņs dzīve rit pavisam parasti – viņš ir laimīgi precējies, strādā vietējā policijas nodaļā, ir krietns draudzes loceklis. Taču satiksmes negadījums apgriež viņa dzīvi kājām gaisā – viņš nolemj izdzīvot savu dzīvi visā pilnībā, arī ja tas nozīmētu pārkāpt likumu. Par izkrāptām apdrošināšanas prēmijām, viltotiem dokumentiem, kredītkartēm un tamlīdzīgām pretlikumīgām darbībām Stīvens nonāk cietumā, kur sastop Phillip Morris (Ewan McGregor). No ieslodzījuma viņš izkļūst, taču nonāk aiz restēm atkārtoti. Liekot lietā dažnedažādas viltības, Stīvens pamanās izkļūt no cietuma četras reizes – un tas viss mīlestības dēļ!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri