TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!James Cameron´s Avatar (2009)

\"\"

Pēc vairāku gadu klusēšanas ir atgriezies visu laiku ienesīgākās, kā arī ar 11 Oskariem apbalvotās filmas \”Titanic\” kīnorežisors James Cameron ar jaunāko zinātniskās fantastikas piedzīvojumu flmu \”Avatar\”, kuras pirmizrāde gaidāma 2009. gada decembrī. Vēl režisora slavenās kīnolentes, kuras ieguvušas pasaules slavu \’\”The Terminator\” 1,2 ; filmas trešo un ceturto turpinājumu uzņēmuši citi režisori.

Jaunākā filma “Avatar”
Režisors: James Cameron
Žanrs: fantastika, piedzīvojumi
Aktieri: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, CCH Pounder, Peter Mensah, Laz Alonso, Wes Studi, Stephen Lang, Matt Gerald
Izlaiduma gads: 2009

Filmas \”Avatar\” notikumi risinās tālā nākotnē, un ir stāsts par kādu ex-jūras kājinieku, kuram tiek piedāvāta iespēja doties uz attālu planētu, kura apdzīvota ar primitīvu rasi, lai tai palīdzētu, un, iemācītu izmantot, planētas resursus, jo, tā nonākusi, cīņā par izdzīvošanu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

Trackbacks

There are no trackbacks