TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Jaunākais Holivudā – Zvaigžņu kari: klonu kari (2008) multfilma

\"\"

Beidzot šis brīdis ir pienācis – Zvaigžņu kari ir arī multfilmā. Visu laiku svarīgākā fantastikas kulta filma tagad ir redzama multiplikācijas atveidojumā. Ja kādreiz kādam prasītu, vai Zvaigžņu kari būs zīmēti, tad atbilde būtu kategoriski NĒ. Bet nu tagad ir.

Jaunā multfilma “Star Wars: the Clone Wars”

Režisors: Dave Filoni

Lomas ieskaņojuši: Samuel L. Jackson, Christopher Lee u.c.

Filmas darbība norisinās laika posmā starp „Zvaigžņu karu” kinoepopejas sēriju \”Klonu uzbrukums\” un \”Situ atriebība\” atainotajiem notikumiem. Sensenos laikos, tāltālajā galaktikā turpinās Galaktikas Rebublikas karš pret Tumšo spēku, kur Republikas armijas pirmajās rindās cīnās jau labi zināmie varoņi – Anakins Debesgājējs, ģenerālis Obivans Kenobi, Padme Amidala. Lai Republika zaudētu savu sabiedroto Džaba Hatu un viņa karaspēku, grāfs Duku realizē savu viltību, nolaupot Džaba Hatas dēlu un apvainojot šajā rīcībā Kenobi padotos. Anakinam un viņa padavanam Ašokai ir jādodas bīstamā uzdevumā izglābt Hatas dēlu un atmaskot sazvērniekus.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

Trackbacks

There are no trackbacks