TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Marley & Me

\"\"

Kīnokompānija \”20th Century Fox\” piedāvā jautru komēdiju ar Owen Wilson, kurš pazīstams ar tādām komēdijām kā \”Drillbit Taylor\” un \”Wedding Crashers\” , kā arī ar Jennifer Aniston \”The Break Up\”, \”Bruce Almighty\” galvenajās lomās.

Jaunākā filma “Marley & Me”
Režisors: David Frankel
Žanrs: komēdija, drāma
Aktieri: Owen Wilson, Jennifer Aniston
Izlaiduma gads: 2008

Ambiciozs un jauns reportieris, John Grogan, un viņa sieva, Jenny, arī žurnāliste, kuri secina, ka vēl nav īsti gatavi radīt bērnus. Viņi nolemj sagatavoties šai lomai, iegādājoties suni, izvēloties labradora kucēnu. Tas ir vislētākais kucēns no visa metiena, kas tiek pie vārda par godu mūziķim Bobam Mārlijam. Kas gan tur varētu būt sarežģīts – pabaro, izved pastaigāties un baudi suņa mīlestību.Tomēr drīz vien izrādās, ka, lai kur viņš spertu savu ķepu, ārēji apburošais suņuks spēj pārvērst haosā jebko.Tikai Mārlijs ir spējīgs pēc izgāšanās suņu skolas eksāmenā, vakaru pavadīt, mierīgi košļājot sienas apmetumu. Var diezgan nekļūdīgi prognozēt, kad Mārlijs nočieps Pateicības dienas tītara cepeti, izplucinās spilvenu un padzersies no poda, lai jauniem spēkiem mestos pakaļ pastniekam.Arī tad, kad Džona un Dženijas ģimenē piesakās mazulis un tam seko nākamais, saimē allaž dominē suns, kura rīcība nekad nav prognozējama. Neparasti šķiet vien tas, ka Mārlijs – \”pasaulē sliktākais suns\”- spēj atraisīt savu saimnieku vispozitīvākās emocijas.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

 • esse said:

  Nu kādēļ ģimenes filmai (žanrs – komēdija) ir tik bēdīgas beigas???!!! Vai tiešām mums nepietiek slikto un bēdīgo emociju???Maniem bērniem svētdiena bija sabojāta, jo filmas beigās un visā pārējā dienā lija asaras.

 • Killers said:

  lab vien ir ka sunis filmas beigas bija beigts 🙂

 • Tomass said:

  Dumš suns mārlijs,kāds saimnieks tāds suns. Labi ka beigās nomira suns,citādi saimnieki nespētu finansiāli visus uzturēt 🙂 filmā neparāda kā naudu pelna ,tikai aiziet owns uz darbu atsēž bikses. Daži brīži lika aizdomāties vai vispār tas ir smieklīgi,drīzāk – primitīva amerikāniska filma un lai aizkustinātu skatītāju ,suni scenāristi ar producentiem nolemj aizsūtīt aizsaulē 🙂 banāla filma arī hotels for dogs – tizla filma,nemaz neaizkustina!

 • zane said:

  skatama filma,man patika,tikai beigas gan vareja tomer but ar laimigam beigam,nevis kad nomirst marlijs

 • artuurs said:

  Laba filma.

Trackbacks

There are no trackbacks