TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!My Best Friend\’s Girl (2008)

\"\"

Jautra komēdija, kura drīzumā sasniegs arī Latvijas kinoteātrus. Komēdija par kāzu tēmu, kurā ir arī nemazums pikantu ainu.Tikai diemžēl, kā parasti \”pārceptām\” filmām trūkst odziņas.

filma “My Best Friend\’s Girl”

Režisors: Howard Deutch
Žanrs: Komēdija
Aktieri: Kate Hudson, Dane Cook, Jason Biggs, Alec Baldwin
Izlaiduma gads: 2008 (Sep 19)

Oficiālā web lapa:www.mybestfriendsgirlmovie.com

Dastins ir pašķīties no savas draudzenes Aleksas. Lai dabūtu mīļoto atpakaļ, Dastins lūdz savu labāko draugu vārdā Tanks noorganizēt viņai briesmīgu randiņu, pēc kura Aleksa sapratīs, cik citi vīrieši ir neciešami un atgriezīsies pie Dastina. Taču viss nebūt nenotiek tik gludi, jo Aleksai iepatīkas neparedzamais un trakulīgais Tanks! Lai saglabātu attiecības ar labāko draugu, Tankam nākas darīt visādus darbus un nedarbus. Turklāt viņam pašam arī patīk Aleksa… Komēdija ar filmas „Lai veicas, Čak!” zvaigzni Deinu Kuku un Keitu Hadsoni galvenajās lomās.

“My Best Friend\’s Girl”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 balsis, vidējais: 4.2 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

  • Diiw' said:

    Nu, man nāksies teikt nekas īpaš, par velti izsķiesta nauda.
    Nekas pārāk romantisks. Sākums filmai, liek domāt ka ir to veerts skatiitiesw, bet uz vidu un beigās nu nē paldies. Varbuut veerts ir skatiities tikai tādēļ, ka vietām var nosmieties liidz asarām, bet taadu vvietu ir maz. 😀

Trackbacks

There are no trackbacks