TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) (Night at the Museum 2)

\"\"

Kīnokompānija \”20th Century Fox\” ir izveidojusi finansiāli veiksmīgai un jautrai komēdijai \”Night at the Museum\” turpinājumu arī ar Ben Stiller galvenajā lomā. Filmu veidojis tas pats režisors, kas pirmo daļu Shawn Levy, kura kontā ir arī tādas populāras komēdijas, kā \”What Happens In Vegas\” un \”Cheaper By The Dozen\”.

Jaunākā filma “Night at the Museum: Battle of the Smithsonian”
Režisors: Shawn Levy
Žanrs: komēdija
Aktieri: Ben Stiller, Amy Adams, Owen Wilson, Hank Azaria
Izlaiduma gads: 2009

Filmas stāsts par tālākiem Larry Daley piedzīvojumiem, kad atdzīvojās muzeja eksponāti, kā arī leģendāras personības. Muzeja apsargs Lerijs ir pametis iepriekšējo nodarbošanos un uzsācis pats savu biznesu, bet kādu vakaru iezvanās telefons. Zvanītājs ir viens no viņa kādreizējiem apsargājamiem, kas ziņo, ka viņi kļūdas pēc tiek evakuēti uz Smitsona muzeju. Lerijs dodas glābt draugus, taču sākumā viņam tie ir jāatrod pasaules lielākā muzeja labirintos, kur glabājas miljoniem eksemplāru. Un izrādās, ka arī šajā muzejā naktīs neviens neguļ. Lerijs ne tikai sadraudzējas ar slavenām vēsturiskām personām, bet arī iemanto spēcīgus ienaidniekus, jo savtīgi mērķi ir ēģiptiešu faraonam, Ivanam Bargajam, Napoleonam un slavenajam noziedzniekam Alam Kaponem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā: