TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!The Accidental Husband

\"\"

2009. gada marta beigās ASv uz lielajiem ekrāniem iznāks Uma Thurman, kura pazīstama ar tādām kulta filmām, kā \”Kill Bill\” 1, 2 un \”Pulp Fiction\” – jaunākā romantikskā komēdija \”The Accidental Husband\”.

Jaunākā filma “The Accidental Husband”
Režisors: Griffin Dunne
Žanrs: komēdija, romantika
Aktieri: Uma Thurman, Colin Firth, Sam Sherpard, Isabella Rossellini
Izlaiduma gads: 2009

Labi zināma ģimenes attiecību speciāliste – Emma Lloyd strādā radio un vada raidījumu sievietēm par to, kā atrast ideālu dzīvesdraugu, mīļoto. Pati Emma, jau ir atradusi sev draugu – nopietnu un konservatīvu vārdā Richard. Tomēr, kad tuvojas kāzu diena, notiek apmulsums, atklājās, ka viņai jau ir juridisks laulātais – ugunsdzēsējs vārdā Patrick. Turklāt – ugunsdzēsējam jau ir draudzene, kāda radioklausītāja, kurai Dr Lloyd stingri ieteica šķirties no Patrick. Ugunsdzēsēja draudzene, uzsākot apspriedi ar Emmu par šķiršanos no sava drauga, Emmā iemīlās Patrick. Un tagad ģimenes attiecību speciālistei jāizvērtē, kurš no abiem kandidātiem būs piemērotāks dzīvesbiedra statusam.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 balsis, vidējais: 5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā: