TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!The Twilight Saga: New Moon

\"\"

\”Summit Entertainment\” un režisors Chris Weitz piedāvā jaunāko šausmu, romantikas un trillera žanros veidoto filmas \”Twilight\” turpinājumu – \”The Twilight Saga: New Moon\”. Filmas pirmizrādi ASV kīnoteātros demonstrēs 2009. gada 20. novembrī.

Jaunākā filma “The Twilight Saga: New Moon”

Režisors: Chris Weitz
Žanrs: Trilleris, šausmu, romantika
Aktieri: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke, Taylor Lautner, Ashley Greene, Kellan Lutz, Nikki Reed
Izlaiduma gads: 2009

Bella(Kristen Stewart) atgūstas pēc vampīru uzbrukuma. Viņa svin savu dzimšanas dienu ar Edward(Robert Pattinson) un viņa ģimeni. Sagriežoties ar papīru, Bellas asinis uzdzen apetīti Jasper, kuru aptur Edward un pēc šī negadījuma Edward nolemj šķirties no Bella, lai pasargātu no tālākajām sekām, viņa paliek ar salauztu sirdi un pamet pilsētu. Drīz Bella satiek Jacob Black(Taylor Lautner) – vilkati, ar kuru draudzība ir bīstama jebkurā tās izpausmē…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 balsis, vidējais: 4.63 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

 • gunita said:

  es mīlu so filmu !.
  Šis ir piramsi video ko es redzu no filams ņemut, protams es emsu redzējusi citus bet tie ir ņemti no citām filmam kurās viņi ir padalījušies,!
  Tas ir vnk super tik idealafilma ši ir, nekad savā mūžā neesmu redzējus ko labakau !

 • sindija said:

  šī filma tā pievilina skatītajus,ka pat es nevaru no viņas tagad tikt vaļā.nevaru sagaidīt jaunāko twilight filmu”the twilight sage new moon”

 • essential said:

  LOL, the best film I had ever seen!!! Esmu sajūsmā…Iesaku noskatīties…

 • edite said:

  Noskatījos šito filmu šodien – netā, bet kaut kas tomēr pietrūka. laikam jau tas kas pietrūka bija tas, ka beigās uz Edvarda jautājumu Bella neatbildēja, un viņi abi palika tur stāvot un tā arī filma beidzās. labi, tas droši ir uztaisīts tāpēc, lai gaidītu 3 daļu (eclipse) bet nu tā vai tā – dīvaini.

 • fILMUMāNS said:

  Noteikti būs arī 3 sērija un varbūt arī 4 un 5 🙂
  ka tikai nepaliek garlaicīgi turpinājumi. Sikvels bija skatāms 🙂

 • Julietta said:

  man patika pirmā, krēsla, bet New moon ir tikai driskas salīdzinājumā ar pirm daļu. un popularit;ate garantēta tikai uz pirmās daļas rēķina. nav nekā no pirmās dļas šika, erotiskās noskaņas, Edvards un Bella ir kā divin nogribējušies noimfomāni, pati fila saraustīta, kā atstās’tijums pa epizodēm, un pat nevienmēr izvēl;ētaās tās labākas epizodes. vilšanās tiem kas lasījuši grāmatu, arī tiem kas ne!!

 • Laura said:

  Filma ir ļoti labi uztaisīta, bet varēja būt kaut kas vairāk ielikts iekšā no grāmatas. Bet beigās varu saprast kāpēc beidzās ar to bildināšanu, jo grāmata beidzās ar to, ka Charlie Swan (Bellas tētis) sauca viņu mājās atpakaļ, jo viņš bija ļoti noskaities, ka Bella Swan (Kristen Stewart) toreiz ar Jakob Black (Taylor Lautner) braukāja ar motocikliem. Kad Edward Cullen (Robert Pattinson), Bella Swan (Kristen Stewart) un Jakob Black (Taylor Lautner) beidza runāt, Bella Swan (Kristen Stewart) ar Edward Cullen (Robert Pattinson) gāja uz mājām, un tā arī grāmata beidzās… Tāpēc no tās puses vajadzētu saprast, ka filma nebeigtos tādā gadījumā, ka Charlie Swan ir noskaities uz Bellu.
  Filma ir labi uztaisīta, ja kāds nav lasījis grāmatu – cilvēki spriestu, ka ir labi uztaisīta, bet tie, kas lasīja grāmatu, saprot, kas ir un kas nav iekļauts filmā…Man pašai personīgi ļoti patika filma, bet varēja iekļaut arī kaut ko priecīgāku, jo grāmatā bija arī priecīgākas lietas.

  P.S. – Meitenes, kad skataties The Twilight Saga: New Moon filmu, lūdzu, nekliedzat un nesakiet “uuu” par Jakob Black (Taylor Lautner) muskuļiem, jo tas paliek smieklīgi un nevajadzīgi. Kas Jūs neesat redzējušas muskuļotu vīrieti…?! Ja tu paud kaut kādas emocijas, tad, lūdzu, pataupiet to vēlēkam laikam…Un nerunājat kad Bella (Kristen Stewart) ar Jakob Black (Taylor Lautner) sāks skūpstīties, jo tas nemaz nenotiks, ne pirmajā, ne otrajā reizē… Tā kā chillax un nebojājat to prieku skatīties citiem apkārtējiem, esošajiem cilvēkiem. Kad pati biju kino teātrī visas meitenes tik sāka runāt un spiegt par Jakob Black (Taylor Lautner) muskuļiem, tas paliek smieklīgi, patiešām!!!

 • Ievina said:

  3 daļa jau ir gandrīz nofilmēta

 • Agnese said:

  Šī film air vienkāši dievīga! Un grāmatas arī vel pat foršākas. Es gandrīz nekad nelasiju grāmatas bet kā sāku lasīt Krēslu vienk nevarēju apstāties.
  VIENK MĪLU ŠO FILMU UN ARĪ GRĀMATAS!!!:*

  SUPER UN VELREIZ SUPER!!!!!!!!!:)

  Vel neesmu pat nevienu sliktu vārdu par šo filmu dzirdējusi!:)

  Un tas kurš domā ka šī filma ir tizla, pat ir tizlenis:)

Trackbacks

There are no trackbacks