TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!Tucker & Dale vs Evil

\"\"

Kinostudija \”Voltage Pictures\” un režisors, scenārija līdzautors Eli Craig piedāvā jaunāko šausmu un parodijkomēdijas žanors veidoto filmu \”Tucker & Dale vs Evil\” ar Tyler Labine(\”Zack and Miri Make a Porno\”) un Alan Tudyk(\”Knocked Up\”) galvenajās lomās. Parodijfilma par populāriem šausmu trilleriem, kā \”Friday the 13th\”, \”Saw\”, \”The Texas Chainsaw Massacre\”, … Filma ir piedalījusies tādos kino festivālos, kā \”Sundance Film Festival\”, \”Screamfest Horror Film Festival\”, \”Berlin Fantasy Filmfest\”, kā arī daudzos citos.

Jaunākā filma “Tucker & Dale vs Evil”
Režisors: Eli Craig
Žanrs: šausmu, komēdija
Aktieri: Tyler Labine, Alan Tudyk, Katrina Bowden, Philip Granger
Izlaiduma gads: 2010

Divu neveiksminieku, lauku puišu un ciema pajoliņu, Deila (Tyler Labine) un Takera (Alan Tudyk nedēļas nogale izvēršas visai iespaidīga. Viņi iecerējuši patīkamu atpūtu – makšķerēšanu, pāris aliņu iemalkošanu, pafantazēšanu par meičām, kā arī pastrādāšanu ar cirvi, āmuru un zāģi nomaļā būdiņā. Par ko tādu sapņo čakls mežstrādnieks… vai psihopātisks slepkava. Svētdienīgo noskaņu izjauc ieradušos koledžas jauniešu kņada. Pārpratumi gaisā liek šļākties asiņu strūklām. Vīri izglābj slīkstošu puskailu meiteni, taču viņas piedzērušie draugi padomā, ka Takers un Deils ir slepkavīgi psihopāti! Iesākas neprātīgi smieklīga un absurda glābšanas misija, kuras dalībnieki mirst neloģiskā un gluži nejaušā nāvē.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 balsis, vidējais: 4.6 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā:

Komentāri

Trackbacks

There are no trackbacks