TOP filmas! Jaunākās un labākās filmas, filmu apskati, treileri un atsauksmes par filmām! Filmu TOP!What\’s Your Number?

\"\"

Kinokompānija \”20th Century Fox\” un režisors Mark Mylod(\”The Big White\”, \”Ali G Indahouse\”)piedāvā jaunāko komēdiju \”What\’s Your Number?\” ar lieliskiem aktieriem galvenajās lomās. Filmas pirmizrādi ASV kinoteātros demonstrēs 2011. gada septembra beigās.

Jaunākā filma “What\’s Your Number?”
Režisors: Mark Mylod
Žanrs: komēdija
Aktieri: Anna Faris, Chris Evans, Dave Annable, Martin Freeman, Eliza Coupe
Izlaiduma gads: 2011

Alijas dzīve nav nekāds rožu lauks – kārtējās attiecības ir pajukušas un viņa tiek atlaista no darba. Kādā žurnālā viņa izlasa, ka vidēji sievietei mūža laikā ir 10 vīrieši, bet kad pati sāk skaitīt savus bijušos, izrādās, ka šis skaitlis ir teju dubults! Alija stingri apņemas vairs neielaisties attiecībās ne ar vienu citu, bet gan uzmeklēt savus bijušos, lai noskaidrotu kurš no tiem ir viņas dzīves īstais vīrietis. Alijai talkā nāk viņas kaimiņš – puisis, kura dzīvokli katru rītu atstāj arvien jaunas meičas. Viņš par skaitļiem neraizējas, tomēr apņemas palīdzēt kaimiņienei atrast viņas puišus, ja tā ļaus viņam slēpties savā dzīvoklī, lai izvairītos no paša gultas biedrenēm.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 balsis, vidējais: 4.5 no 5)
Loading ... Loading ...


Ieķeksēts kā: